Scheppach bg 150

Scheppach bg 150

dvoukotoučová bruska s indukčním motorem

Původní cena: 2 399 Kč, ušetříte: -400 Kč
Naše cena: 2 799 Kč
Cena bez DPH: 2 313 Kč
Dostupnost: do 5 dní
Dostupnost v externím skladě: skladem (dodání do 5 dní)
ks

Scheppach bg 150

Scheppach bg 150 - dvoukotoučová bruska s indukčním motorem .

Ať už je práce v dílně pouze vaším koníčkem nebo vaším zaměstnáním, víte, že vaše stroje budou dobře fungovat pouze s dobře nabroušenými nástroji. K tomu můžete použít například tuto malou, ale výkonnou brusku od Scheppachu.

Vybavení Základem je velmi stabilní konstrukce, důležitá pro potlačení vibrací a házivosti kotoučů. Ta Vám, ve spojení s bezúdržbovým a velmi tichým indukčním motorem, zaručí perfektní výsledky broušení. Velké sklopné průhledné kryty, které chrání vaše oči, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu eliminujícího zkreslení, takže máte vždy perfektní přehled o broušeném nástroji. Opěrky nástrojů jsou nastavitelné a díky nim výrazně prodloužíte životnost celého brusného kotouče.

Nezbytným doplňkem při broušení je výborné osvětlení pracovní plochy. Integrované výkonné světlo je uloženo na flexibilním rameni, a tak si ho můžete nastavit vždy do optimálního úhlu. Integrovaný zásobník na vodu slouží k ochlazování obrobku, díky čemuž nedojde k přehřátí materiálu a k zásadní změně jeho fyzikálních vlastností. Bruska má jeden hrubý a jeden jemný kotouč. Pro zarovnání přední hrany kotouče slouží integrovaný zarovnávač hran. Jako opěra slouží čtyři pogumované nohy nebo lze využít úchytů pro přidělání k pracovní ploše napevno (šrouby).

Jiné Brusky od Scheppachu BG 200, BG 200 AL, BGS 700 a BTS 800 jsou další, výkonější brusky.

Parametry
Příkon 370
Otáčky 2850
Hrubost zrna K36 / K60
Typ motoru 230 V / 50 Hz, indukční
Průměr kotouče 150
Recenze
90%
Zákaznící 1x produkt hodnotili, podívejte se na jeho názor.
  • 90% | 03.04.2020
    Jsem mile překvapen.Malá ale výkonná bruska,navíc celkem tichý chod.určitě doporučuji

Přidat nový komentář

*
*
*