Scheppach HC 50 Si

Scheppach HC 50 Si

Scheppach HC 50 Si - tichý bezolejový dvouválcový kompresor 8 bar se vzdušníkem 50 l

Původní cena s DPH:5 499 Kč, ušetříte: -0 Kč
Naše cena: 5 499 Kč
naše cena bez DPH: 4 545 Kč
Dostupnost: vyprodáno
Produkt, nelze objednat. Prodej na dotaz.

Scheppach HC 50 Si tichý bezolejový dvouválcový kompresor 8 bar se vzdušníkem 50 l

  • Kompresor Scheppach HC 50 Si je tichý bezolejový dvouválcový kompresor, který je vhodný i do míst a provozů s vysokými požadavky na nízkou míru hluku. Hlučnost 68 dB znamená hladinu hluku zhruba na úrovni bublání varné konvice, takže v praxi budete vnímat hluk tohoto kompresoru pouze minimálně.
  • Další výhodou je bezolejová technologie, která znamená, že do vzdušníku ani dále do spotřebiče vzduchu, neunikají žádné olejové páry. To se hodí v potravinářství, u speciálních lakýrnických prací nebo třeba při tlakování výčepních zařízení.
  • Bezolejová technologie znamená rovněž mnohem nižší nároky na údržbu celého stroje.
  • Vzdušník slouží jako zásobárna stlačeného vzduchu a motor se tak automaticky zapíná jen v případě, že tlak vzduchu klesne pod požadovanou úroveň. Velký objem vzdušníku 50 litrů výrazně rozšiřuje možnosti kompresoru a stroj se tak stává opravdu multifunkčním pomocníkem. Díky němu můžete s kompresorem, mimo běžného huštění a ofukování, provádět i náročnější operace s použitím různých druhů pneumatického nářadí (sponkovačka, hřebíkovačka, apod.).
  • Kompresor je vybaven manometrem vzdušníku a manometrem pro kontrolu pracovního tlaku, tlakovým spínačem a odkalovacím ventilem. Přídavné madlo a kolečka umožní snadnou manipulaci se strojem, antivibrační podstavec zase zajistí klidný chod stroje.
Parametry
Příkon 750
Objem vzdušníku 50
Max. tlak 8
Sací výkon 170
Regulace pracovního tlaku Ano
Typ motoru 230 V, 50 Hz
Recenze
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Můžete být první.

Přidat nový komentář

*
*
*

Info. linka: 483 389 244