Scheppach HG2000

Scheppach HG2000

Scheppach HG2000 elektrická horkovzdušná pistole 2000 W

Původní cena: 1 199 Kč, ušetříte: -300 Kč
Naše cena: 1 499 Kč
Cena bez DPH: 1 239 Kč
Dostupnost: do 5 dní
Dostupnost v externím skladě: skladem (dodání do 5 dní)
ks

Scheppach HG2000 elektrická horkovzdušná pistole 2000 W

Scheppach HG 2000 je výkonná univerzální horkovzdušná pistole vhodná na široké spektrum použití.

Teplotu i proud vzduchu lze měnit ve dvou stupních. V rámci druhého stupně lze navíc jednoduše digitálně nastavit plynule jakoukoliv teplotu v širokém rozmezí 50°C až 650°C.Díky možnostem nastavení teploty a průtoku vzduchu je tak pistole vhodná k odstraňování laků, barev, nálepek, tvarování umělých hmot, smršťování fólií, svařování, upevňování pásků na hrany, uvolňování lepených spojů, rozmrazování zamrzlých trubek nebo sušení.

Díky kvalitnímu topnému tělesu, promyšlenému chlazení, tepelné ochraně a kvalitnímu motoru o vysokém výkonu 2000 W je zajištěna dlouhá životnost stroje.

Ergonomická rukojeť je vybavena příjemnou protiskluzovou vrstvou a je uzpůsobena k odložení pistole do vertikální polohy, nutné pro odložení rozehřáté pistole.

Horkovzdušná pistole se dodává v praktickém plastovém kufru s bohatým 5-ti dílným příslušenstvím.

Standardní výbava:

Škrabka, úzká tryska, široká tryska, odrazová tryska, tryska se škrabkou, plastový kufr

Elektrické ruční nářadí Scheppach Vynikající kvalita, vyspělé technologie, skvělá ergonomie a příznivá cena Řada elektrického nářadí Scheppach byla vyvinuta s velkou pečlivostí k požadavkům jeho uživatelů. Takže ať už jste běžný hobby uživatel nebo náročný řemeslník, vždy si budete jist, že koupí nářadí Scheppach volíte ideální mix příznivé ceny, kvalitních komponentů, vyspělé technologie, ergonomie, bezpečnosti a dlouhé životnosti. Navíc dostanete 4-letou záruku a kvalitní záruční i pozáruční servis garantovaný jedním z největších evropských výrobců dílenského nářadí – německou společností Scheppach.

Parametry
Typ motoru 230V / 50Hz
Příkon 2000
Teplota stupeň I / II / III 50 / 50-650 / -
Průtok vzduchu st. I / II / II 250-500 / 250-500 / -
Chladný stupeň Ano
Recenze
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Můžete být první.

Přidat nový komentář

*
*
*