HAAS+SOHN Adria II TV stříbrná

HAAS+SOHN Adria II TV stříbrná

Sleva 0%

Krbová teplovodní kamna HAASSOHN ADRIA II s výměníkem

Původní cena s DPH:29 990 Kč, ušetříte: 0 Kč
Naše cena: 29 990 Kč
naše cena bez DPH: 24 785 Kč
Obj. číslo: 0431015010000
Výrobce: HAAS+SOHN
Dostupnost: prodej ukončen
Produkt, nelze objednat. Prodej na dotaz.

KRBOVÁ KAMNA S TEPLOVODNÍM VÝMĚNÍKEM HAAS+SOHN ADRIA II S VÝMĚNÍKEM

U  VŠECH KRBOVÝCH KAMEN HAAS+SOHN GARANTUJEME BEZPROBLÉMOVÝ ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE. 

Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN

Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému s elektrickým nebo plynovým kotlem. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II jsou vhodná pro vytápění celého domu. Díky kvalitnímu spalování, což u některých modelů výrazně podporuje terciární spalování a vysoké účinnosti, dosahují takováto krbová kamna nízkých emisních hodnot. Téměř všechny typy krbových kamen s výměníkem mají vyjímatelný tepelný výměník, který lze dle potřeby jednoduše vyjmout či naopak doplnit. Tuto obrovskou výhodu ocení zejména ti, kteří chtějí kamna využívat po přechodnou dobu bez napojení na teplovodní systém vytápění. Výměník je schopen předávat do topných těles (zásobníku vody) v závislosti na typu kamen přibližně 47 - 75 % z celkového tepelného výkonu kamen. Výkon výměníku krbových kamen ADRIA II s výměníkem je až 11,3 kW. V nabídce jsou zařazeny i krbová kamna s výměníkem s přípravou pro vychlazovací smyčku, kterou je možno dokoupit jako zvláštní příslušenství. Jedná se o systém zabezpečení před přetopením v případě výpadku elektrického proudu. Některá krbová kamna s výměníkem mají navíc pasivní formu ochrany, tzn. automatická regulace primárního spalovacího vzduchu. Při výpadku elektrického proudu, v momentě, kdy voda ve výměníku dosáhne 95°C, se uzavře pomocí speciální termostatické kapilární klapky přívod primárního přísunu vzduchu do spalovací komory, čímž je znemožněno hoření. U těchto kamen lze doplněnit výměník vychlazovací smyčkou.  

  • Tato kamna jsou nositelem značky „Clean technology“, která zaručuje dosažení nejpřísnějších evropských emisních limitů, které budou platné po roce 2015.
  • Terciální spalování– dvojí spalování šetří palivo
  • Proces zužitkovávání zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází ke zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva.  
  • Vyměnitelný výměník– možnost výměny výměníku za záslepku

 Firma HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH. Filozofií společnosti je vyrábět kvalitní výrobky za příznivou cenu a především spokojenost zákazníků.Tuto filozofii dokumentují časté a vysoké investice do modernizace technologií a kvalitní servis vlastních výrobků. Všechny produkty firmy HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují evropskou normu EN 13 240 nebo EN 13 229. Většina z nich splňuje dokonce i nejpřísnější evropskou emisní normu dle BVG §15A. Kvalita krbových kamen je ověřována v Evropě uznávanými zkušebnami a splňují veškeré podmínky ekologického a bezpečného provozu.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY KRBOVÝCH KAMEN ADRIA II s výměníkem.v příloze pdf

 

Technický list kamen ADRIA II s výměníkem.

 

Parametry
Materiál: ocel, vermikulit  
Výkon(voda/vzduch): 4,9/3,4 - 10,5 kW
Vytápěcí schopnost: 60 - 190 m3
Systém spalování: terciální spalování  
Účinnost: 83 %
Průměr odkouření: 150 horní mm
Rozměr š./v./hl: 560x1050x442 mm
Váha: 136 kg
Objem vody ve výměníku: 10,3 litr
Externí přívod vzduchu: ne  
Recenze
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Můžete být první.

Přidat nový komentář

*
*
*