HAAS+SOHN ADRIA MINI II

HAAS+SOHN ADRIA MINI II

Sleva 0%

KRBOVÁ KAMNA HAAS+SOHN ADRIA MINI II

Původní cena s DPH:21 690 Kč, ušetříte: 0 Kč
Naše cena: 21 690 Kč
naše cena bez DPH: 17 926 Kč
Obj. číslo: 0431715010000
Výrobce: HAAS+SOHN
Dostupnost: na cestě
Dostupnost v externím skladě: skladem (dodání do 5 dní)
ks

KRBOVÁ KAMNA HAAS+SOHN ADRIA MINI II ČERNÁ/BÉŽOVÁ DLAŽBA 

HAAS+SOHN ADRIA MINI II HAAS+SOHN ADRIA MINI II krbová kamna černá, béžová dlažba. Krbová kamna HAAS+SOHN ADRIA MINI II - jsou v provedení černý lak a béžová dlažba, terciálním spalováním, mají výkon 2,5-8,2 kW. Krbová kamna HAAS+SOHN ADRIA MINI II dokáží vytopit 45-150 m3.  Tato krbová kamna jsou ideální nejen do rekreačních objektů, ale i do malých bytů a nebytových prostor.   Designová řešení krbových kamen HAAS+SOHN Rukov jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen může být obložen keramickým obkladem nebo jej tvoří plášť z ocelového plechu opatřený odolnou žáruvzdornou barvou. Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 1,9 kW do 13 kW dle typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu. Krbová kamna ADRIA MINI II se vyznačují vysokou účinností i přes 80%. Poskytují ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Takto vysoké hodnoty je docíleno především způsobem terciárního spalování, který se stává běžnou součástí u všech nových modelů. V nabídce figurují i kamna s externím přívodem vzduchu (CPV), která jsou ideální zejména do nízkoenergetických či pasivních staveb. Některá krbová kamna jsou navíc vybavena automatickou regulací sekundárního spalovacího vzduchu. Tímto je dosaženo nejen nízkých emisních hodnot, ale zejména nižší spotřeby paliva, která Vám šetří peníze. Většina kamen je nositelem značky „Clean technology“, která zaručuje dosažení nejpřísnějších evropských emisních limitů, které budou platné po roce 2015. Terciální (dvojí) spalování - Proces zužitkovávání zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází ke zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva.

Výhody pro Vás:

Provedení: černý lak / béžová dlažba Dvířka provedení: černá Rozsah výkonu: 2,5 - 8,2 kW Vývod kouřovodu: horní, zadní Průměr kouřovodu: 150 mm Tah komínu (minimální): 12 Pa Palivo: dřevo, ekobrikety, uhelné brikety Délka polen: 33 cm Účinnost: 78 % Vyhřívaný prostor: 45-150 m3 Rozměry: 890 / 546 / 414 mm Hmotnost: 95 kg Nepřetržitý provoz: Ano Přívod externího vzduchu: Ne Možnost bočního přikládání: Ne Spotřeba paliva: 0,8 - 2,4 kg / h .To jsou kamna HAAS+SOHN ADRIA Mini II.

Firma HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH. Filozofií společnosti je vyrábět kvalitní výrobky za příznivou cenu a především spokojenost zákazníků.Tuto filozofii dokumentují časté a vysoké investice do modernizace technologií a kvalitní servis vlastních výrobků. Všechny produkty firmy HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují evropskou normu EN 13 240 nebo EN 13 229. Většina z nich splňuje dokonce i nejpřísnější evropskou emisní normu dle BVG §15A. Kvalita krbových kamen je ověřována v Evropě uznávanými zkušebnami a splňují veškeré podmínky ekologického a bezpečného provozu.

 

Parametry
Obj.číslo 0431715010000
Barva černá/ béžová dlažba
Rozměry v/š/h mm 890/546/414
Výkon kW 2,5-8,2
Hmotnost 95 kg
Min. tah komína Pa 12
Vytápěcí schopnost m3 45-150 
Spotřeba paliva  kg/h 0,6-2,4 
Recenze
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Můžete být první.

Přidat nový komentář

*
*
*