Náš obchod se 4.3. přemění na na kterém můžete nakupovat již nyní!
Veříme, že Vám nový obchod zpříjemní a ulehčí nákup!

HAAS+SOHN Salerno II, světle šedá

HAAS+SOHN Salerno II, světle šedá

Akce
Sleva -3%

Krbová kamna Salerno II jsou první opravdová kamna ideální pro nízkoenergetické domy

Původní cena: 36 890 Kč, ušetříte: -1 100 Kč
Naše cena: 37 990 Kč
Cena bez DPH: 31 397 Kč
Obj. číslo: 0420414500000
Výrobce: HAAS+SOHN
Dostupnost: na dotaz
ks

Krbová kamna HAAS+SOHN Salerno II, světle šedá, jsou první opravdová kamna ideální pro nízkoenergetické domy

Krbová kamna Haas+Sohn SALERNO II jsou konstruována pro spalování dřeva, ekobriket a u některých typu i uhelných briket ( pozor uhelné brikety mají až o 40% vyšší výhřevnost ). Je zakázáno používat koks a uhlí.

Ohřevu vzduchu v místnosti a vytvoření útulného obytného klimatu (tepelné pohody) je dosaženo převážně konvekčním teplem, částečně i teplem sálavým. Tímto systémem je možno i velmi chladné, dlouho nevytápěné místnosti velmi rychle vytopit. Princip konvekčního vytápění spočívá v tom, že vzduch z místnosti vstupuje do kamen ve spodní části a při postupu vzhůru se ohřívá v konvekčním prostoru tvořeného dvojitým pláštěm topidla, dále pak proudí otvory, které se nacházejí v horní části kamen opět do místnosti. Sálavé teplo je získáváno z povrchových ploch kamen (kov, keramika, sklo). Vzhledem ke konstrukci kamen SALERNO II je pak největším zdrojem sálavého tepla prosklený prostor dvířek.

Některá kamna mají terciální spalování – je proces zužitkování zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází ke zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva.

Kamna Salerno II jsou svařena z ocelových plechu o tloušťce 2-5 mm. Sklo vydrží teploty až 800C. 

Vnitrní prostor spalovací (plnící) komory kamen SALERNO II je vyložen šamotovými tvarovkami. Tvarovky nejsou spojeny žádnou výmazovou hmotou z důvodu předejít jejich poškození vlivem tepelných dilatací. V horní části spalovací komory jsou usměrňovače toku spalin (clony) do odtahového hrdla, které mohou býti jak pevné tak i volně ložené. Volně ložený usměrňovač spalin (clona) muže sloužit i jako držák šamotových tvarovek.

Ve spodní části spalovacího komory kamen SALERNO II je zpravidla umístěn jednoduchý, pevný litinový rošt.

Před roštem je umístěna zábrana proti vypadávání a sesouvání paliva na dvírka (celní sklo).

Pod roštem je prostor pro popelníkovou zásuvku.                          

Firma HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH. Filozofií společnosti je vyrábět kvalitní výrobky za příznivou cenu a především spokojenost zákazníků.Tuto filozofii dokumentují časté a vysoké investice do modernizace technologií a kvalitní servis vlastních výrobků. Všechny produkty firmy HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují evropskou normu EN 13 240 nebo EN 13 229. Většina z nich splňuje dokonce i nejpřísnější evropskou emisní normu dle BVG §15A. Kvalita krbových kamen je ověřována v Evropě uznávanými zkušebnami a splňují veškeré podmínky ekologického a bezpečného provozu

Parametry
Obj.číslo 0420414500000
Barva antracit/sv.šedá
Výkon 2,1-4,4 kW
Rozměry v/š/h 985/506/392 mm
Hmotnost 93 kg
Min.tah komína 12 Pa
Vytápěcí schopnost 35-79 m3
Spotřeba paliva kg/h  1,1 
Průměr kouřovodu  120mm 
Vývod kouřovodu horní
Záruka 2 roky
Recenze
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Můžete být první.

Přidat nový komentář

*
*
*