HAAS+SOHN Vaasa plus V -antracit

HAAS+SOHN Vaasa plus V -antracit

Akce
Sleva 0%

Krbová kamna HAAS+SOHN Vaasa plus V -antracit. Jednoduchá krbová kamna Vaasa Plus V v novém provedení jsou vhodná pro vytápění menších prostor.

Původní cena: 23 100 Kč, ušetříte: 110 Kč
Naše cena: 22 990 Kč
Cena bez DPH: 19 000 Kč
Obj. číslo: 0430815050000
Výrobce: HAAS+SOHN
Dostupnost: na dotaz
ks

Krbová kamna HAAS+SOHN Vaasa plus V -antracit vhodná do každé domácnosti

  • Novinka - Jednoduchá krbová kamna Vaasa Plus V v novém provedení jsou vhodná pro vytápění menších prostor. Topeniště na polena o délce až 35 cm je obloženo šamotovými deskami, na dně otočný litinový rošt a popelník, ve spodní části menší úložný prostor na dřevo, horní napojení kouřovodu.
  • Na čelní straně je regulace primárního a sekundárního vzduchu. Kamna VAASA PLUS V se dodávají v provedení antracitový plášť se stříbrnými dvířky a víkem, které je snímatelné a vyměnitelné dle typu kamen (Vaasa plus II – VI).
  • Doporučené palivo: dřevo, dřevěné a uhelné brikety.v novém provedení jsou vhodná pro vytápění menších prostor. Topeniště na polena o délce až 35 cm je obloženo šamotovými deskami, na dně otočný litinový rošt a popelník, ve spodní části menší úložný prostor na dřevo, horní napojení kouřovodu.
  • Na čelní straně je regulace primárního a sekundárního vzduchu. Kamna se dodávají v provedení antracitový plášť se stříbrnými dvířky a víkem, které je snímatelné a vyměnitelné dle typu kamen (Vaasa plus II – VI). Doporučené palivo: dřevo, dřevěné a uhelné brikety.

Doručení po celé ČR

 

 

Parametry
Materiál: Ocel, šamot  
Výkon: 5 - 7,5 kW
Vytápěcí schopnost: 90 - 140 m3
Systém spalování: klasický s dvojí regulací  
Účinnost: 73,5 %
Průměr odkouření: 150 horní mm
Rozměr š./v./hl: 560x900x378 mm
Váha: 86 kg
Maximální délka polen: 35 cm
Externí přívod vzduchu: ne  
Recenze
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Můžete být první.

Přidat nový komentář

*
*
*