HAAS+SOHN Adria II TV černá/béžová

HAAS+SOHN Adria II TV černá/béžová

Sleva po telefonu

TEPLOVODNÍ KRBOVÁ KAMNA HAAS+SOHN ADRIA II S VÝMĚNÍKEM

Chcete SLEVU? Telefonicky nás kontaktujte!

Původní cena s DPH:23 720 Kč, ušetříte: 0 Kč
Naše cena: 23 720 Kč
naše cena bez DPH: 19 603 Kč
Výrobce: HAAS+SOHN
Dostupnost: skladem
ks

TEPLOVODNÍ KRBOVÁ KAMNA HAAS+SOHN ADRIA II S VÝMĚNÍKEM ČERNÁ/BÉŽOVÁ DLAŽBA OBJ.Č. 0431015000000

U  VŠECH KRBOVÝCH KAMEN HAAS+SOHN GARANTUJEME BEZPROBLÉMOVÝ ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE. 

Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN

Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému s elektrickým nebo plynovým kotlem. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II jsou vhodná pro vytápění celého domu. Díky kvalitnímu spalování, což u některých modelů výrazně podporuje terciární spalování a vysoké účinnosti, dosahují takováto krbová kamna nízkých emisních hodnot. Téměř všechny typy krbových kamen s výměníkem mají vyjímatelný tepelný výměník, který lze dle potřeby jednoduše vyjmout či naopak doplnit. Tuto obrovskou výhodu ocení zejména ti, kteří chtějí kamna využívat po přechodnou dobu bez napojení na teplovodní systém vytápění. Výměník je schopen předávat do topných těles (zásobníku vody) v závislosti na typu kamen přibližně 47 - 75 % z celkového tepelného výkonu kamen. Výkon výměníku krbových kamen ADRIA II s výměníkem je až 11,3 kW. V nabídce jsou zařazeny i krbová kamna s výměníkem s přípravou pro vychlazovací smyčku, kterou je možno dokoupit jako zvláštní příslušenství. Jedná se o systém zabezpečení před přetopením v případě výpadku elektrického proudu. Některá krbová kamna s výměníkem mají navíc pasivní formu ochrany, tzn. automatická regulace primárního spalovacího vzduchu. Při výpadku elektrického proudu, v momentě, kdy voda ve výměníku dosáhne 95°C, se uzavře pomocí speciální termostatické kapilární klapky přívod primárního přísunu vzduchu do spalovací komory, čímž je znemožněno hoření. U těchto kamen lze doplněnit výměník vychlazovací smyčkou.  

Tato kamna ADRIA II jsou nositelem značky „Clean technology“, která zaručuje dosažení nejpřísnějších evropských emisních limitů, které budou platné po roce 2015.

Terciální spalování– dvojí spalování šetří palivo

Proces zužitkovávání zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází ke zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva.  

Vyměnitelný výměník– možnost výměny výměníku za záslepku

 Firma HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH. Filozofií společnosti je vyrábět kvalitní výrobky za příznivou cenu a především spokojenost zákazníků.Tuto filozofii dokumentují časté a vysoké investice do modernizace technologií a kvalitní servis vlastních výrobků. Všechny produkty firmy HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují evropskou normu EN 13 240 nebo EN 13 229. Většina z nich splňuje dokonce i nejpřísnější evropskou emisní normu dle BVG §15A. Kvalita krbových kamen je ověřována v Evropě uznávanými zkušebnami a splňují veškeré podmínky ekologického a bezpečného provozu.

 

Parametry
Obj.č. 0431015000000
Barva černá/béžová dlažba 
Výkon  3,4-10,5 kW 
Rozměry v/š/h  1050/560/442 mm 
Hmotnost  136 kg 
Min.tak komína  12 Pa 
Vytápěcí schopnost  60-190 m3 
Spotřeba paliva kg/h 0,6-2,8 
Průměr kouřovodu  150 mm 
Vývod kouřovodu horní
Záruka 2 roky
Recenze
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Můžete být první.

Přidat nový komentář

*
*
*

Info. linka: 483 389 244