Alfapumpy PS 15

Alfapumpy PS 15

Akce
Specialní AKCE
Sleva 25%

PS15 – 0,75 je vysoce odolné ponorné kalové čerpadlo,robustní celolitinové konstrukce vybavené dvojitou mechanickou keramickou ucpávkou chlazenou olejovou náplní s netoxickým (nezávadným) olejem. Základem tohoto ponorného čerpadla je velmi odolné litinové oběžné kolo, které umožňuje čerpat i kapaliny obsahující drobné kamínky a písek.

Původní cena: 5 700 Kč, ušetříte: 1 450 Kč
Naše cena: 4 250 Kč
Cena bez DPH: 3 512 Kč
Výrobce: alfapumpy
Dostupnost: skladem
ks DOPRAVA ZDARMA

PS15 – 0,75 je vysoce odolné ponorné  kalové čerpadlo

  • robustní celolitinové konstrukce vybavené dvojitou mechanickou keramickou ucpávkou chlazenou olejovou náplní s netoxickým (nezávadným) olejem.
  • Základem tohoto ponorného  čerpadla je velmi odolné litinové oběžné kolo, které umožňuje čerpat i kapaliny obsahující drobné kamínky a písek.

  • Kalové ponorné čerpadlo PS15 je vybaveno plovákovým spínačem a tepelnou ochranou motoru. Plovákový spínač automaticky zapne kalové čerpadlo, jestliže hladina vody překročí spínací výšku. Když hladina vody klesne na vypínací výšku, plovákový spínač čerpadlo vypne. Plovákový spínač lze v jistém rozmezí seřizovat posouváním jeho přívodního kabelu v pogumované objímce.
  • Ponorné kalové čerpadlo PS15 není určeno čerpání agresivních, zápalných a výbušných kapalin. Čerpadlo je možno položit na dno nádoby nebo zavěsit za rukojeť nade dnem přiměřeným uvazovacím prostředkem jako je lanko, nerezový řetěz apod. (váha čerpadla je 21 kg). Čerpadlo nikdy nezavěšujte za přívodní kabel.
Parametry

 

maximální výtlak 15m
délka kabelu 10m
max.dopravní množství 20000l/h
max.ponor pod hladinu 8m
výkon 750w
ma.rozměr pevných částic 10mm
hmotnost 21 kg
záruka 2 roky
Recenze
50%
Zákaznící 2x produkt hodnotili, podívejte se na jeho názor.
  • 100% | 18.03.2020
    Velice silné a kvalitní české čerpadlo. Odčerpá opravdu jakoukoli vodu. Doporučuji.
  • 0% | 18.03.2020
    KVALITNÍ ČESKÝ VYROBEK DOPORUČUJI....

Přidat nový komentář

*
*
*