Scheppach SG 2000

Scheppach SG 2000

Akce
Novinka

invertorová elektrocentrála 2000 W

Původní cena: 14 799 Kč, ušetříte: -200 Kč
Naše cena: 14 999 Kč
Cena bez DPH: 12 396 Kč
Obj. číslo: 5906208901
Dostupnost: vyprodáno
Produkt, nelze objednat. Prodej na dotaz.

Scheppach SG 2000

  • Invertorová elektrocentrála Scheppach SG 2000 SG 2000 je skvěle vybavený, moderní, tichý a skladný zdroj toho nejkvalitnějšího proudu, ke kterému můžete bez obav připojit nejen běžné spotřebiče, ale i ta nejcitlivější elektronická zařízení. Invertor je postaven na nejmodernější technologii.
  • Motor je propojen s alternátorem, vyrábějícím střídavý proud. Ten však, jako u běžných generátorů, nenapájí spotřebiče přímo, ale je nejdříve přetransformován na stejnosměrný proud a potom je pomocí nejmodernější elektroniky, mikroprocesoru a high-tech magnetů znovu převeden na střídavý proud.
  • Výhody Díky řízenému převodu je křivka tohoto proudu neobyčejně hladká a pravidelná a nemůže být ovlivněna třeba kolísáním otáček motoru, jako u jiných centrál. Na takový generátor můžete bez obav připojit nejenom běžné elektrické nářadí, zdroje světla, chlazení piva, ale rovněž veškeré spotřebiče, které obsahují mikroprocesor, citlivý na kvalitu proudu - telefony, počítače, tiskárny, herní konzole, moderní kuchyňská zařízení apod.
  • Další výhodou generátoru Scheppach je technologie úspory paliva, kdy si motor při nízké zátěži sám upraví otáčky. Díky tomu lze dosáhnout úspory paliva až 40% oproti běžným generátorům. Další užitečnou vlastností stroje, která chrání motor před zničením nebo drahou opravou je funkce automatického vypnutí v případě, že poklesne hladina oleje v motoru pod požadovanou mez a rovněž ochrana proti přetížení.
  • Pokud generátor užíváte v kempu, na lodi, v karavanu nebo na venkovní párty, oceníte velmi nízkou hlučnost agregátu, která patří ke špičce. Nežádoucí vibrace jsou rovněž utlumeny pryžovými botkami.

Velké madlo je skvělé při přenášení a kompaktní design uspoří spoustu skladovacího místa.

Parametry
Typ motoru benzinový, 1-válec, 4-takt, vzduchem chlazený
Objem motoru 105.6
Výkon motoru - maximální 2 / 2,7
Startování ruční
Palivo bezolovnaté
Objem palivové nádrže 3.2
Spotřeba paliva (centrály) cca 1,07
Regulace napájení digitální invertor
Výkon (max./trvalý)-e-centrály 2/1,6
Výstupní napětí 2x230 V střídavý, 1x12 V stejnosměrný
Výstupní frekvence 50
Jmenovitý proud 7 A (230 V)
Ochrana proti přetížení Ano
Kontrolka nízké hladiny oleje Ano
Druh krytí IP 23M
Recenze
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Můžete být první.

Přidat nový komentář

*
*
*