ACTIVE 2,5 4T B

ACTIVE 2,5 4T B

ACTIVE 2,5 4T B - křovinořez s hřídelí

Chcete SLEVU? Telefonicky nás kontaktujte!

Naše cena s DPH (21%): 9 990 Kč
naše cena bez DPH: 8 256 Kč
Výrobce: ACTIVE
Dostupnost: VYPRODÁNO
Produkt, nelze objednat. Prodej na dotaz.

Efektivní hřídelový křovinořez ACTIVE 2,5 4T B poháněný 4-dobým spalovacím motorem vyniká nízkou hladinou hluku motoru, výkonem 0,81 kW a perfektním vyvážením vhodným na dlouhou práci kolem rodinných domků, parků a golfových hřišť. Ergonomicky tvarované rukojeti se speciálně pogumovaným povrchem madel výrazně zpříjemňují práci s tímto křovinořezem.

Čtyřtaktní křovinořezy Active jsou osazeny špičkovými japonskými motory SUBARU Robin, které patří k nejlehčím (2,8 kg) a nejvýkonnějším motorům ve své kategorii. Oproti objemově srovnatelným dvoutaktním křovinořezům produkují o 90% menší množství splodin a mají rovněž o 40% nižší spotřebu paliva. Křovinořez je vybaven mechanickým dekompresním systémem umožňujícím snadný start. Motor křovinořezu má tlakové mazání s oddělenou olejovou komorou, což umožňuje naklánět stroj do jakékoliv polohy. Díky pozoruhodnému kroutícímu momentu 1,76 N.m se stroj nezalekne ani velmi bujného a hustého porostu. Celkový dojem umocňuje tichý kultivovaný chod motoru s nízkou úrovní vibrací. Každý křovinořez Active je vybaven ojedinělou patentovanou strunovou hlavou TAP&GO, kterou je možné navinout bez nutnosti její demontáže.

Převody - Převody jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, lehkého, ale velmi odolného. Kloubové hřídele mají 6 samo-mazacích průchodek, které snižují vibrace. Všechny tyto funkce zaručují maximální komfort obsluhy.

Typ motoru 4-takt Robin Subaru Japan
Startování Ruční tahací startér
Obsah motoru 24,5 ccm
Max. výkon motoru 1,1 HP/0,81 kW
Objem nádrže benzin 0,5 l
Objem nádrže olej 0,08 l
Záběr struny 400 mm
Kovová hřídel ANO
Ramenní popruh ANO
Strunová hlava Poloautomatická
Žací nůž 2-zub
Řidítka Bike
Hmotnost 6,5 kg
Záruka  4 roky
Info. linka: 483 389 244