GTM 500 SP1 SC H

GTM 500 SP1 SC H

Benzínová sekačka GTM 500 SP1 SC H s pojezdem TOTÁLNÍ VÝPRODEJ - LIKVIDACE ZÁSOB !!

Chcete SLEVU? Telefonicky nás kontaktujte!

Původní cena s DPH:13 199 Kč, ušetříte: 1 200 Kč
Naše cena s DPH (21%): 11 999 Kč
naše cena bez DPH: 9 917 Kč
Výrobce: gtm profesional
Dostupnost: SKLADEM
Prodloužená zaruka: 4 roky
ks DOPRAVA ZDARMA

GTM PROFESIONAL 500 SP1 SC H BENZÍNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA NA TRÁVU + OLEJ A DOPRAVA ZDARMA!!

U multifunkčních sekaček někdy bývá problém, že zvládají spoustu věcí, ale pouze průměrně. Sekačky GTM Professional jsou navržené bez kompromisů.

 U sekaček  na trávu GTM dostanete maximální komfort - ergonomický tvar řidítek,  ovládací páčky brzdy motoru i pojezdu mají pohodlné rozšíření, plastový panel obsahuje držák na nápoje, výška řidítek se dá přestavit podle velikosti postavy, profesionální nastavení výšky sečení s posilovačem a velkým ovládacím tlačítkem funguje neuvěřitelně lehce, dlouhé madlo koše usnadňuje manipulaci i vysypávání, velká zadní kola nejenom zajišťují záběr na mokrém i svažitém povrchu, ale usnadňují otáčení stroje, řidítka se dají složit pomocí rychloupínáků a motory Briggs&Stratton zajistí vždy snadné nastartování stroje.

Sekačka na trávu  GTM 500 sp1 sc h Vám nabízí maximum funkcí - pojezd, sběr suché i mokré trávy, sběr suchého i vlhkého listí, mulčování, výhoz bokem a výhoz zadním deflektorem.

Sekačka GTM 500 sp1 sc h disponuje maximem  výkonu - sekačky jsou vybaveny výkonnými značkovými motory GTM nebo Briggs&Stratton. Šasi 46 cm má buď motor GTM se sytémem OHV a s velkým pracovním výkonem 4,0 hp nebo motor B&S série 500. Šasi 52 cm má nejlepší motory ze série 600, typ 625 nebo 675 Ready Start. Systém Ready Start je systém komfortního nastartování stroje bez nutnosti nastřikovat palivo či ovládat sytič.  U sekačky na trávu GTM 500 sp1 sc h navíc navíjecí spouštěč zabírá dříve, čímž se dosáhne kratšího a lehčího tahu za startovací lanko. Úspora energie je celých 30%. U  sekačky na trávu GTM 500 sp1 sc h se dají navíc  regulovat otáčky motoru a tím do jisté míry i rychlost pojezdu. Pro plné využití výkonu motoru za různých podmínek GTM nabízí i vrcholný model s moderní 4 rychlostní převodovkou francouzské společnosti GT.

Sekačka  na trávu GTM 500 sp1 sc h má maximum know-how - málokterá sekačka Vám naplní koš tak přesvědčivě. Desítky let zkušeností skupiny De Wild s profesionálními stroji, dovolily implementovat poznatky i do designu sekačky na trávu pro běžné užívání. U sekačky na trávu GTM 500 sp1 sc h je tráva  nejprve narovnána speciálním hřebenem, který se skrývá pod nárazníkem, potom je useknuta širokým tvarovaným nožem z jakostní oceli a díky šasi s tvarem speciálně optimalizovaným pro co nejúčinnější proud vzduchu je dopravena do širokého výhozového tunelu a potom do objemného koše.

 

motor Brigs series 675 ready start
obsah 190cm3
výkon 6hp
objem koše 75l
nastavení výšky 30-90mm
podvozek ocelový
plně složitelná řidítka ano
indikátor naplnění koše ano
hmotnost 44kg
záruka 4 roky
Info. linka: 483 389 244