GTM 500 SP4 SC H

GTM 500 SP4 SC H

Benzínová sekačka GTM 500 SP4 SC H s pojezdem

Původní cena s DPH:14 299 Kč, ušetříte: 1 300 Kč
Naše cena s DPH (21%): 12 999 Kč
naše cena bez DPH: 10 743 Kč
Výrobce: GTM PROFESIONAL
Dostupnost: VYPRODÁNO
Prodloužená zaruka: 4 roky
Produkt, nelze objednat. Prodej na dotaz.

U multifunkčních sekaček někdy bývá problém, že zvládají spoustu věcí, ale pouze průměrně. Sekačky GTM Professional jsou navržené bez kompromisů.

U  benzínových sekaček na trávu  GTM  500 sp4 sc h dostanete maximální komfort - ergonomický tvar řidítek,  ovládací páčky brzdy motoru i pojezdu mají pohodlné rozšíření, plastový panel obsahuje držák na nápoje, výška řidítek se dá přestavit podle velikosti postavy, profesionální nastavení výšky sečení s posilovačem a velkým ovládacím tlačítkem funguje neuvěřitelně lehce, dlouhé madlo koše usnadňuje manipulaci i vysypávání, velká zadní kola nejenom zajišťují záběr na mokrém i svažitém povrchu, ale usnadňují otáčení stroje, řidítka se dají složit pomocí rychloupínáků a motory Briggs&Stratton zajistí vždy snadné nastartování stroje.

 Benzínová sekačka GTM  500 sp4 sc h Vám nabízí maximum funkcí - pojezd, sběr suché i mokré trávy, sběr suchého i vlhkého listí, mulčování, výhoz bokem a výhoz zadním deflektorem.

 Benzínová sekačka GTM 500 sp4 sc h disponuje maximem  výkonu - sekačky jsou vybaveny výkonnými značkovými motory GTM nebo Briggs&Stratton. Šasi 46 cm má buď motor GTM se sytémem OHV a s velkým pracovním výkonem 4,0 hp nebo motor B&S série 500. Šasi 52 cm má nejlepší motory ze série 600, typ 625 nebo 675 Ready Start. Systém Ready Start je systém komfortního nastartování stroje bez nutnosti nastřikovat palivo či ovládat sytič.  U  benzínové travní sekačky GTM  500 sp4 sc h navíc navíjecí spouštěč zabírá dříve, čímž se dosáhne kratšího a lehčího tahu za startovací lanko. Úspora energie je celých 30%. U  benzínové  sekačky GTM 500 sp4 sc h se dají navíc  regulovat otáčky motoru a tím do jisté míry i rychlost pojezdu. Pro plné využití výkonu motoru za různých podmínek GTM nabízí i vrcholný model s moderní 4 rychlostní převodovkou francouzské společnosti GT.

Benzínová sekačka GTM 500 sp4 sc h  má maximum know-how - málokterá sekačka Vám naplní koš tak přesvědčivě. Desítky let zkušeností skupiny De Wild s profesionálními stroji, dovolily implementovat poznatky i do designu sekaček pro běžné užívání. U  benzínové sekačky na trávu  GTM 500 sp4 sc h je tráva  nejprve narovnána speciálním hřebenem, který se skrývá pod nárazníkem, potom je useknuta širokým tvarovaným nožem z jakostní oceli a díky šasi s tvarem speciálně optimalizovaným pro co nejúčinnější proud vzduchu je dopravena do širokého výhozového tunelu a potom do objemného koše.

 

motor brigs series 625
obsah 190cm3
výkon 6hp
počet rychlostí 4
objem koše 75l
nastavení výšky 30-90mm
plně složitelná řidítka ano
indikátor naplnění koše ano
hmotnost 39kg
záruka 4 roky
   
Info. linka: 483 389 244