VeGA 485 SXHE 7in1

VeGA 485 SXHE 7in1

Zahradní motorová sekačka VeGA 485 SXHE s pojezdem

Chcete SLEVU? Telefonicky nás kontaktujte!

Původní cena s DPH:10 690 Kč, ušetříte: 1 900 Kč
Naše cena: 8 790 Kč
naše cena bez DPH: 7 264 Kč
Výrobce: VeGA
Dostupnost: skladem
ks DOPRAVA ZDARMA
Zahradní motorová sekačka VeGA 485 SXHE s pojezdem je velmi úspěšnou novinkou roku 2015 značky VeGA. Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 485 SXHE je univerzální sekačka s vysokou kapacitou sekání a je určena na středně velké travnaté plochy. Zahradní sekačka VeGA je vybavena robustním ocelovým skeletem se záběrem sečení 46 cm.

 

Motorová sekačka VeGA 485 SXHE je poháněna čtyřtaktním motorem VeGA OHV o výkonu 5 Hp.

Velkou předností této sekačky VeGA 485 SXHE je variabilnost použití 7 in 1, což znamená, že motorová sekačka VeGA 485 SXHE s pojezdem umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, a nebo může vyhazovat trávu bočním deflektorem i zadním deflektorem ven. Tyto poslední funkce se používají převážně na přerostlou trávu. Elektrické bateriové startování podtrhuje vysoký komfort výbavy.

Další předností sekačky VeGA 485 SXHE je možnost variabilní změny rychlosti sekačky díky níž můžete pohodlně nastavit rychlost sečení podle aktuálních sekacích podmínek. Rychlost motorové sekačky je možné regulovat v rozmezí 3 - 4 km/hod. Tento systém byl testován v roce 2012 pro časopis Recepty prima nápadů. Sekačka se osvěčila   při sečení trávy za nízké rychlosti pojezdu, kdy se zároveň měřila i hlučnost. Hlučnost při nízkých otáčkách 2700 ot/min a rychlosti 3 km/hod byla 74 dB což byla suveréně nejnižší hodnota z testovaných strojů. Při standardní rychlosti 4 km/hod a otáčkách 3090 ot/min si sekačka bez problému poradila s jakoukoliv přerostlou trávou. Sekačka VeGA 485 SXHE při těchto testech vždy naplnila  vrchovatý koš.

Velká zadní pojezdová kola i přední kola sekačky VeGA 485 SXHE jsou uložena v oboustraných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u značky VeGA samozřejmostí.

Novinkou této série je použití pevnějšího materiálu z vysokojakostní oválné profilové oceli na konstrukci řidítek pro vyšší pevnost a torzní tuhost pro náročnou práci se strojem. Dvojité spojení madel pomocí dvou šroubů s křídlovou matkou jen podtrhuje masivnost provedení. Ovládací páky pojezdu a brzdy motoru jsou ergonomicky vytvarovány do pohodlných madel ve tvaru speciálních "kastliků", které výrazně zvyšují komfort obsluhy při sečení a zároveň snižují únavu. Ovládací panel je navržen s praktickým úložným prostorem a ideální dostupností ovládacích prvků pro obsluhu.

Parametry
Vlastní pojezdANO
Motor5 PS, 4-takt OHV VeGA, 139 ccm
StartováníRuční, tahací startér/elektrické startování 12 Volt baterie
Dobíjení baterieANO, trafo
Max. výkon motoru 3600 rpm, 5 PS
Výkon motoru3060 rpm, 4 PS
Objem nádrže1,5 l 
Nastavení výšky25-80 mm
Centrální šířka sečení460 mm
Objem koše70 l
PodvozekKvalitní ocel
Kuličková ložiskaANO
MulčováníANO
Výhoz bokemANO
Zadní výhozANO
Rychlost pojezduVariabilní dána motorem 3.0 - 4,0 km/h 
Velikost kolpřední/zadní 180/255 mm
Hmotnost34 kg
Záruka 3 roky
Recenze
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Můžete být první.

Přidat nový komentář

*
*
*

Info. linka: 483 389 244