Weibang WB 455 SC 6in1 model 2016

Weibang WB 455 SC 6in1 model 2016

Benzínová sekačka Weibang WB 455 SC 6in1 s pojezdem model 2016

Chcete SLEVU? Telefonicky nás kontaktujte!

Původní cena s DPH:8 790 Kč, ušetříte: 500 Kč
Naše cena: 8 290 Kč
naše cena bez DPH: 6 851 Kč
Výrobce: Weibang
Dostupnost: skladem
Prodloužená zaruka: 4
ks DOPRAVA ZDARMA

Sekačka WEIBANG WB 455 SC 6in1

je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě travních sekaček s pojezdem. Sekačka WEIBANG WB 455 SC 6in1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim.

Velkou předností této sekačky je variabilnost použití funkcí  6 in 1, což znamená, že sekačka WEIBANG WB 455 SC 6in1 umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, vyhazuje trávu bokem, zadním deflektorem a má variabilní pojezd daný silným motorem. Výhoda silného motoru s rozvodem OHV o výkonu 6 HP a nože s velkými lopatami (BIG BLADE) Vám perfektně sebere i přerostlou mokrou trávu.

  • Urcěna pro velké a střední plochy
  • Kvalitní a silný motor
  • Sběr do koše a mulčování
  • Vyhazovaní bokem a zadním deflektorem
  • Variabilní pojezd
  • Centrální nastavení výšky
  • SKVĚLÁ CENA!

Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí. Velkým nadstandardem u této sekačky je použita speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru a speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu.

Dále je tato sekačka vybavena pevnými zadními koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žačí nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WEIBANG WB 455 SC 6in1 kvalitního pomocníka s bojem proti zelenému živlu.

 

Dalším velkým unikátem je motor, který patří mezi to nejlepší co WEIBANG v dané třídě nabízí. Jedná se o profeisonální silný motor rozvodu OHV o výkonu 6 HP a vysokým kroutícím momentem 8,9 Nm - 159 ccm. Velkou výhodou tohoto motoru je automatický sytič, tzn. že sekačku nastartujete kdyko-li a kdoko-li bez nutnosti cokoli na sekačce či motoru nastavovat. Samostané velice snadné ruční nastartování zvládne bez problému každy i žena či starší člověk. Další profesionální prvek, kterým sekačka disponuje je masivní kovová převodovka sgarantovanou dlouhou životností. Novinkou letošní sezóny 2015-16 je speciální  metalický komaxitový nástřik s kladívkovou úpravou, který výrazně umocňuje luxusní vzhled a eleganci. 

Parametry
Vlastní pojezd ANO 
Motor WEIBANG 6 HP
Model motoru 1P65A-OHV 8,9 Nm - 159 ccm
Ovládání otáček motoru ANO 
Startování ruční
Šířka sečení 460 mm
Převodovka kovová 
Centrální nastavení výšky ANO 20-70 mm
Třecí spojka nože ANO 
Mulčování ANO 
Výhoz do boku ANO 
Kuličková ložiska ANO 
Kola 180/220 mm
Objem koše 65l 
Rychlost pojezdu variabilní daná motorem 3,0-4,4 km/hod. 
Podvozek kvalitní ocel
Hmotnost 37 kg
Rozměry výrobku 900 x 570 x 470 mm
Záruka 4 roky
Recenze
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Můžete být první.

Přidat nový komentář

*
*
*

Info. linka: 483 389 244