Weibang WB 466 SCM

Weibang WB 466 SCM

Travní PROFI benzinová mulčovací sekačka WEIBANG WB 466 SCM s pojezdem

Chcete SLEVU? Telefonicky nás kontaktujte!

Původní cena s DPH:15 590 Kč, ušetříte: 1 600 Kč
Naše cena: 13 990 Kč
naše cena bez DPH: 11 562 Kč
Výrobce: Weibang
Dostupnost: do 5 dní
ks DOPRAVA ZDARMA

Sekačka WEIBANG WB 466 SCM je určena na středně velké travnaté plochy. Sekačka je především určena pro domácí i profesionální mulčování s pojezdem.

Sekačka WEIBANG WB 466 SCM vyniká speciálně tvarovaným pevným a masivním ocelovým šasim a je také vybavena variabilním pojezd daným otáčkama motoru. Výhoda silného motoru o výkonu 6 HP a speciálnlně tvarovaného silného mulčovacího nože Vám perfektně poseká nízkou i středně vysokou trávu. Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí. Velkým nadstandardem u této sekačky je použita speciální PROFI ochrana hřídele motoru, která je schopna zabránit poškození celého motoru. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Dále je tato sekačka vybavena pevnými zadními koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Dalším velkým unikátem je motor, který patří mezi silné motoryí co WEIBANG v této třídě nabízí. Jedná se o silný motor rozvodu OHV o výkonu 6 HP a vysokým kroutícím momentem 8,9 Nm - 159 ccm. Další profesionální prvek, kterým sekačka disponuje je masivní kovová převodovka s garantovanou dlouhou životností.

Novinkou sekačky je funkce tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", sekačku lze pro ekonomické uskladnění, snadné čištění, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky šasí, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku. Ergonomicky upravená madla se dají variabilně nastavit do jakékoli výšky za pomocí profesionálních masivních celokovových rychloupínáků. Novinkou sezóny 2016-17 je speciální metalický komaxitový nástřik s kladívkovou úpravou (3 vrstvy nástřiku), který výrazně umocňuje luxusní vzhled a eleganci.

Parametry
Vlastní pojezd ANO 
Motor WEIBANG 6 HP
Model motoru 1P65FA-OHV 8,9 Nm - 159 ccm
Ovládání otáček motoru ANO
Startování Ruční
Převodovka Kovová
Antivibrace ANO
Šířka sečení 460 mm
Centrální nastavení výšky ANO, 20-75 mm 
Mulčování ANO
Kola 205/220 mm
Kuličková ložiska ANO
Rychlost pojezdu Variabilní daná motorem 3,0-4,4 km/hod
Funkce "Chytré řešení" ANO
Kovové rychloupínáky madla ANO
Podvozek Silnostěnná ocel v úpravě "Harmmered Black"
Rozměry výrobku 900 x 570 x 470 mm
Hmotnost 39 kg
Záruka 4 roky
Recenze
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Můžete být první.

Přidat nový komentář

*
*
*

Info. linka: 483 389 244