Scheppach HL 760 LS

Scheppach HL 760 LS

Akce
Novinka
Sleva -6%

horizontální štípač na dřevo 7t se stojanem DÁREK V HODNOTĚ 100KČ ZDARMA

Původní cena s DPH:7 799 Kč, ušetříte: -500 Kč
Naše cena: 8 299 Kč
naše cena bez DPH: 6 859 Kč
Výrobce: Scheppach
Dostupnost: skladem
ks

Scheppach HL 760 LS

  • HL 760 LS - horizontální štípač na dřevo 7t se stojanem Pokud rádi používáte krb, otevřené ohniště, gril nebo používáte dřevo na vytápění své chaty nebo domku, výkonný horizontální štípač na dřevo Scheppach HL 760 LS se Vám stane neocenitelným pomocníkem.
  • S lehkostí naštípe i čerstvé dřevo rychlostí až 100 polen za hodinu. Pracuje tiše a na rozdíl od klasické sekery i naprosto bezpečně. Navzdory svým kompaktním rozměrům vyvine vysoký tlak až 7 tun a může tak štípat polena dlouhá až 52 cm.
  •  Scheppach HL 760LS máá odnímatelnou ochrannou klec, prodloužený pracovní stůl, pojistku uvolnění polena při výpadku proudu, automatickou funkci návratu pístu a díky držadlům a kolům je také plně mobilní. Unikátní v této cenové kategorii je rovněž vysoce kvalitní štípací klín z kované oceli.
  • Štípač je vybaven systémem VARIO, což v praxi znamená, že si můžete nastavit dráhu pístu podle délky polena a nemusíte tak pokaždé čekat, až se píst vrátí do nejzazší polohy. Dají se tak ušetřit až desítky procent času a nemalá část elektrické energie. Uživatel dále ocení robustní konstrukci zaručující dlouhou životnost stroje a servisní zázemí největšího výrobce štípačů v Evropě.
  • Stroj se dodává i včetně velmi praktického podstavce, který umožňuje práci i v pohodlnější vzpřímené poloze.Podmínky prodloužené záruky naleznete zde. 7 tun VARIO systém
Parametry
Příkon 2200
Typ motoru 230V, 50Hz
Štípací tlak 7
Průměr polena 5-25
Délka polena 52
Rychlost štípání 3,1
Rychlost zpět 5,3
Otáčky 2840
Objem olejové náplně 3.5
Recenze
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Můžete být první.

Přidat nový komentář

*
*
*