GTM GTS 600

GTM GTS 600

Akce
Novinka
Sleva 9%

GTS 600 - drtič dřeva s benzinovým motorem

Původní cena: 31 999 Kč, ušetříte: 2 999 Kč
Naše cena: 29 000 Kč
Cena bez DPH: 23 967 Kč
Obj. číslo: MSGTS600V2
Dostupnost: na cestě
ks

GTS 600 -  drtič dřeva s benzinovým motorem

  • GTM Professional vychází svým nejmenším modelem drtiče GTS 600 vstříc náročným privátním uživatelům, kteří potřebují silný a rychlý drtič dřeva zvládající průměr větví až do 5 cm. Díky své štíhlé konstrukci projede jakoukoliv brankou a velká kola či pomocné madlo výrazně ulehčí jakékoliv manévrování se strojem.
  • Stroj se dá snadno rozložit a vejde se tak třeba do kufru běžného automobilu. I nejmenší model vychází z profesionální technologie GTM použité na velkých modelech drtičů, takže zákazník může čekat rychlost i výkony, které jinde zkrátka nenajde.
  • Silný drtící mechanizmus se dvěma noži se speciálně šlechtěné oceli, rozdrtí jak tvrdé větve, tak i měkké části rostlin s nevídanou rychlostí. Samozřejmostí je i silný vtahovací efekt. Větev stačí násypkou vložit do drtícího ústrojí, které si ji automaticky vtáhne a zpracuje na jemné štěpky. Ty můžete pomocí deflektoru usměrnit třeba do zahradního vozíku nebo kolečka a pak je dále zpracovat (mulčovací směs, směs okolo keřů a stromků, vysypávání chodníčků nebo topení).
  • Z hlediska bezpečnosti je tento drtič rovněž špičkou. Splňuje veškeré EU CE normy a vkládací otvor je vybaven gumovou clonou, která chrání obsluhu před možnými štěpinami, které mohou při procesu drcení odlétnout směrem k obsluze.
Parametry
Max. drtící výkon 5
Typ motoru GTM serie GTE 160
Výkon motoru - maximální 4 / 5,5
Objem motoru 163
Startování ruční
Palivo bezolovnatý benzín
Objem palivové nádrže 3.6
Výška otvoru komínu nad zemí 118
Velikost vstupního otvoru 25 x 25
Výška otvoru výhozového komínu 78,5
Směr výhozu rovnoběžně
Senzor oleje Ano
Nastavení sklonu deflektor, 60
Nouzový vypínač Ano
Průměr kol 200
Ložiska kol ano, kluzná
Nože 2 otočné + 1 pevný protinůž
Recenze
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Můžete být první.

Přidat nový komentář

*
*
*